Orkiestra obdaruje ochotników

   Jutro, 6 października, zaledwie dwadzieścia kilometrów od naszej jednostki, na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy odbędzie się uroczyste przekazanie przez WOŚP sprzętu ratowniczego dla ochotniczych straży pożarnych uczestniczących przy usuwaniu sierpniowych skutków nawałnic. Sprzęt za ponad półtora miliona złotych otrzyma 178 jednostek OSP. Super sprawa, ktoś docenił trud wniesiony przez ochotników. Co ciekawe, obdarowane jednostki wytypowało 13 centrów zarządzania kryzysowego, które koordynowały akcje ratownicze podczas sierpniowych nawałnic i tym sposobem dwie jednostki OSP z powiatu bydgoskiego otrzymają sprzęt ratowniczy. ŻADNA z Gminy Koronowo. Chyba w "nagrodę" za samodzielne poradzenie sobie z usuwaniem skutków żywiołu.  Na szczęście możemy jeszcze liczyć na lokalnych sponsorów , którzy doceniają nasze zaangażowanie i pomagają nam znacznie, w różnej formie.  Tutaj można przeczytać artykuł z WOŚP i pobrać listę obdarowanych jednostek. Obdarowanym gratulujemy, pominiętym życzymy cierpliwości, dysponentom przekazujemy górę niedosytu.