Dziewczęta z Gościeradza pierwsze w powiecie

Ćwiczenia MDP w Gościeradzu  Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że na Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych rozegranych w Koronowie nasze dziewczęta z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zajęły pierwsze miejsce.

  W sztafecie uzyskały 70,4 punkty (drugie miejsce, przed OSP Wojnowo) a w bojówce 39,92 punkty. W klasyfikacji generalnej zajęły pierwsze miejsce z 110,32 pkt, drugie miejsce zajęły dziewczęta z OSP Mąkowarsko z 112,5 pkt a na trzecim miejscu sklasyfikowały się druhny z OSP Wojnowo z 112,95 pkt. W zawodach uczestniczyło siedem drużyn dziewczęcych.

  W generalniej klasyfikacji MDP męskiej, pierwsze miejsce zajęła OSP z Dąbrowy Chełmińskiej (102,5pkt), drugie OSP Czarże (114pkt) a na trzecim drużyna z Gminy Koronowo - OSP Huta (114,3pkt). W zawodach uczestniczyło dziesięć drużyn męskich.

  Serdecznie gratulujemy Stalowym Wiewiórom z OSP w Gościeradzu tak wspaniałego wyniku.