Akcja e-life 1% dla OSP Gościeradz

Ochotnicza Straż Pożarna w Gościeradzu została umieszczona w tegorocznym wykazie organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku. Odwiedzając stronę akcja-elife z darmową wersją on-line druków e-pity, możesz wypełnić deklaracje PIT szybko i bezpiecznie. Program automatycznie umieści wartość przekazywanego 1% i dane naszej jednostki w formularzu.

 Nasz numer KRS: 0000056106

Nr konta bankowego dla chętnych do przekazywania darowizn na cele statutowe jednostki:

BS Koronowo 16 8144 0005 2001 0000 3030 0001

   W wersji on-line podatnik ma możliwość wysłania PIT-a przez internet do systemu e-deklaracje.gov.pl lub wydrukowania go w sposób tradycyjny. Możliwe jest także zapisanie wypełnionej deklaracji PIT w pliku PDF i XML na dysku własnego komputera. Dla ułatwienia, rozliczenie 1% jest już zapisane w programie automatycznie.
   Program e-pity on-line działa we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera, Chrome). Żadne dane osobowe nie są zapisywane na serwerze - dane zapisywane są i odczytywane tylko na komputerze użytkownika. Dla dodatkowej ochrony wersja on-line jest umieszczona pod adresem chronionym przez protokół SSL (https). Program e-pity zasugeruje Ci jaki formularz wybrać (PIT 36, PIT 37 lub inne), następnie podpowie jakich dokumentów będziesz potrzebować, aby sprawnie wypełnić deklarację. Z programem e-pity nie musisz znać się na podatkach. Wypełnisz swojego PIT-a szybko i bezpiecznie.